wypadanie włosów leczenie 1

Powstrzymaj Wypadanie Włosów i Popraw Swój Wizerunek

W miarę jak się starzejemy, zarówno mężczyzn jak i kobiety dotykają podobne problemy zdrowotne. Możemy wtedy cierpieć z powodu wypadania włosów czy słabego wzroku.

Istnieją również pewne objawy, które wiążą się z tymi obydwiema dolegliwościami, a są to zła dieta, genetyka i najbardziej wyniszczający – stres. Niektóre objawy są bardzo specyficzne dla konkretnego schorzenia. W przypadku wypadania włosów zazwyczaj spodziewamy się, że powodem są czynniki środowiskowe czyli na przykład palenie tytoniu, zaburzenia równowagi gospodarki hormonalnej, infekcje skóry głowy, czy szkodliwe chemikalia, których pełno w szamponach i odżywkach.

Zaburzenia widzenia czy to z krótkowzroczności, czy dalekowzroczności jest często bezpośrednio związane z nadmiernym obciążeniem jakiemu poddajemy nasze oczy. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje naturalny lek, który nie tylko poprawi Twój wzrok, ale też nada Twoim włosom naturalny i zdrowy blask.

Składniki:

  • 3 małe ząbki czosnku;
  • ­4 cytryny;
  • ­200 g oleju lnianego;
  • ­1 kg surowego, ekologicznego miodu;

Wskazówki:

Obierz czosnek i wyciśnij go przez wyciskarkę lub zblenduj. Następnie obierz cytryny i umieść je w mikserze z czosnkiem po czym zmieszaj na jednolitą masę. Następnie dodaj pozostałe składniki (olej lniany i miód) i jeszcze raz dobrze wymieszaj.

Powstały syrop wlej do słoika i włóż do lodówki. Ten naturalny środek będzie najbardziej skuteczny jeśli zażyjesz jedną stołową łyżkę trzy razy dziennie na co najmniej pół godziny przed jedzeniem. Składniki tej mikstury dostaniesz w niemal każdym sklepie spożywczym, a na pewno gdy zobaczysz wyniki, będziesz zadowolony.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube
Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura
Author

Projekt Natura