wypadajace wlosy, dlaczego wypadają włosy, na wypadające włosy, sposób na wypadanie włosów,

Wystarczy Dodać Te Trzy Składniki Do Swojego Szamponu i Pożegnaj Się Z Wypadającymi Włosami

Włosy to jedna z naszych wizytówek, która odgrywa dużą rolę przy sprawianiu dobrego pierwszego wrażenia w kontaktach z ludźmi. Kiedy są one suche i opadnięte, jak większość z nas wyglądasz pewnie niechlujnie.

wypadajace wlosy (3)

W dzisiejszych czasach martwienie się o kondycję i wygląd naszych włosów nie jest wyłącznie kwestią kobiet. Mężczyźni również zaczęli szukać sposobów na poprawę ich wyglądu. Bez względu na długość, kolor i rodzaj włosów jedno jest pewne: niełatwo jest sprawić, by zawsze wyglądały dobrze, były lśniące i zachwycające. Istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na piękno twoich włosów, a są to:

  • Słońce;
  • Zanieczyszczenie środowiska;
  • Braki witamin;
  • Chemikalia zawarte w szamponach i odżywkach;
  • Genetyka

wypadajace wlosy, dlaczego wypadają włosy, na wypadające włosy, sposób na wypadanie włosów,

Obecnie na rynku można znaleźć multum produktów do pielęgnacji włosów. Niektóre z nich faktycznie mogą pomóc nam przywrócić ich zdrowy wygląd, ale większość produktów jest pełna substancji chemicznych, które bardziej niż pomagają, szkodzą twojemu zdrowiu. W dzisiejszym filmie pokażę Ci ciekawy przepis, który pomoże ci zapobiec wypadaniu włosów i w naturalny sposób sprawi że będą one zdrowe, lśniące, odporne na działanie faktorów zewnętrznych i silne. Niezbędne do wykonania przepisu składniki to:

Szampon o neutralnym pH – zazwyczaj najlepsze są szampony dla dzieci, ponieważ producenci unikają dodawania do nich szkodliwych substancji

Olejek eteryczny z rozmarynu, który wzmacnia włosy i sprawia, że stają się lśniące. Będzie on pomocny również dla tych, którzy wcześnie zaczęli siwieć.

wypadajace wlosy

Witamina E

Witamina E ma świetne działanie antyoksydacyjne i jest świetna w leczeniu uszkodzonych kosmyków.

Oto przepis:

Składniki:

  • 10 kropli olejku rozmarynowego;
  • Szampon o neutralnym pH;
  • 2 kapsułki witaminy E;
  • Pół wyciśniętej cytryny.

Instrukcje:

Wlej lub dodaj wszystkie składniki do butelki szamponu. Następnie zakręć butelkę i potrząśnij nią, aż zostanie równomiernie wymieszana. Następnie tak jak zwykle namocz włosy, nałóż na nie szampon od nasady aż po końcówki, wmasuj w skórę głowy i pozostaw na 10 minut. Następnie spłucz włosy ciepłą, ale nie gorącą wodą. Ze względu na użycie w przepisie cytryny, używaj tego środka na noc, a następnego dnia unikaj zbyt długiej ekspozycji na słońce. Po to aby uniknąć jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, przed użyciem szamponu wykonaj test alergologiczny – nałóż niewielką ilość na skórę i poczekaj kilka minut. Jeśli nie zauważysz żadnego podrażnienia, możesz używać nowego szamponu bez żadnych problemów.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

 
Projekt Natura