szklanka wody z cytryną na czczo, cytryna z wodą na czczo, czy woda z cytryną odchudza, szklanka wody z cytryną, jak długo można pić wodę z cytryną

Unikaj Tego Błędu, Kiedy Pijesz Wodę Z Cytryną

Jestem pewna, że już wcześniej słyszałeś o korzyściach płynących z picia wody z cytryną na pusty żołądek.

A może należysz do tych, którzy przekonali się na własnej skórze, codziennie rano sięgali po szklankę, a wyniki ich zaskoczyły. Czy wiesz jednak, że istnieje jeszcze lepszy sposób na zaczerpnięcie korzyści jakie oferują nam cytryny? Właśnie o tym opowiem wam w dzisiejszym filmie!

woda z cytryna na czczo

Picie wody cytrynowej na pusty żołądek daje nam wiele korzyści, ponieważ jest to napój bogaty we właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe, które mogą pomóc Ci zwalczyć ogromną liczbę wirusów, bakterii i mikroorganizmów, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Co więcej, jedynie 2 łyżki cytryny dają nam 23% zalecanej przez nas dziennej dawki witaminy C, która wzmacnia nasz układ odpornościowy i zapobiega chorobom. Ciepła woda z cytryną niemal natychmiast poprawia trawienie, a także pomaga zapobiegać skokom insulinowym, które mogą powodować cukrzycę.

szklanka wody z cytryną na czczo, cytryna z wodą na czczo, czy woda z cytryną odchudza, szklanka wody z cytryną, jak długo można pić wodę z cytryną

Kiedy przygotowujemy wodę cytrynową, staramy się jak najlepiej wykorzystać jej benefity. Jest jednak pewien szczegół, który łatwo jest przeoczyć. Większość składników odżywczych zawartych w cytrynie znajduje się w jej skórce. Aby w pełni wykorzystać potencjał cytryny, wykonaj następujące czynności: umyj kilka cytryn i pokrój je na pół. Następnie wyciśnij z nich sok. Włóż skórkę z cytryny do szklanki ciepłej wody. Ważne jest, aby używać czystych, organicznych cytryn.

Odczekaj około 15 minut, aż skórka cytryny namoknie w wodzie, po czym wyjmij ją i wypij wodę.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

 
 
Projekt Natura