terapia sodą oczyszczoną, ,soda oczyszczona, leczenie sodą, odkwaszanie organizmu sodą, soda oczyszczona do picia, leczenie sodą oczyszczoną, terapia sodą oczyszczoną,

Jak Zrobić Szampon z Sody Oczyszczonej Na Porost Włosów

Szampon na porost włosów z sody oczyszczonej! To zupełnie naturalny, domowy sposób! Soda oczyszczona ma szeroki zakres zastosowań.

terapia sodą oczyszczoną 1

Jej popularność rośnie, a naukowcy ogłaszają coraz to nowe odkrycia dotyczące jej uzdrawiających mocy. Czy wiedziałeś, że możesz użyć sody oczyszczonej dla poprawienia kondycji Twoich włosów? Tak, to naprawdę działa! Soda oczyszczona spłucze z twoich włosów pozostałości po używanych wcześniej szamponach i odżywkach, a już po kilku zabiegach twoje włosy nabiorą zdrowego połysku. Po to, aby naprawdę uszczęśliwić twoje włosy, używaj sody oczyszczonej zamiast zwykłego szamponu. Ta metoda nie powinna Cię zdziwić, jeśli wziąłbyś pod uwagę wszystkie korzyści zdrowotne, jakie ma w sobie soda oczyszczona.

Jeśli lubisz sobie czasem poeksperymentować z produktami do pielęgnacji skóry i włosów, bo chcesz, aby były one całkowicie naturalne, nie obejdzie się bez wyszukania bezpiecznych produktów, które nie zaszkodzą twojemu zdrowiu i nie narażą Cię na niebezpieczeństwa, jakie niosą za sobą szkodliwe chemikalia. My tylko możemy Ci zaproponować, abyś spróbował leczenia sodą oczyszczoną i cieszył się wynikami kuracji. Na początku trudno jest umyć włosy bez pianki szamponu, do której przywykliśmy, ale należy zachować cierpliwość i obserwować wyniki. Przepis: Wymieszaj jedną miarkę sody oczyszczonej adekwatnie z trzema miarkami wody w małej butelce do wyciskania. Możesz dostosować dawki w zależności od długości włosów. terapia sodą oczyszczoną 2

Na przykład w przypadku włosów o długości ramion, wymieszaj dwie do trzech łyżek sody oczyszczonej i 3 razy tyle wody. Zastosuj domowy szampon z sody oczyszczonej na suchych lub mokrych włosach. Zacznij od nasady, aż po końcówki. Pozostaw mieszaninę na maksimum 3 minuty i dobrze spłucz. Na początku trudno Ci będzie myć włosy bez piany, ale należy zachować cierpliwość i czekać na ostateczne wyniki. Aby usunąć wszelkie pozostałości po miksturze, użyj ciepłej wody. Po umyciu włosów spłucz je octem. Połącz jedną miarkę octu jabłkowego na każde cztery części wody.

Aby uniknąć zapachu octu, dodaj kilka kropli olejku lawendowego, mięty pieprzowej lub olejku rozmarynowego do octowej mieszaniny. Efekty mogą być bardziej zadowalające, jeśli przygotujesz płukankę z wyprzedzeniem i będziesz trzymał butelkę w łazience. Podczas mycia odchyl głowę do tyłu i zamknij oczy, aby uniknąć możliwości dostania się octu do oczu. Następnie rozprowadź na włosach płukankę. Po kilku zabiegach zobaczysz różnicę, a Twoje włosy będą lśniące, zdrowe i mocne jak nigdy dotąd!

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura