sposoby na piękne włosy, sposób na piękne włosy domowy 2

To Jest Powód Dla Którego Powinniśmy Dodać Cukier Do Szamponu

Pomysł, o którym wam dziś opowiem może wydać się Państwu dość szalony, ale zapewniam, że w tej wariacji jest metoda na znaczną poprawę wyglądu naszej najpiękniejszej ozdoby jaką są nasze włosy. Według specjalistów cukier poprawia krążenie skóry głowy i gwarantuje głębokie oczyszczenie.

Poprzez złuszczanie wspomaga wzrost włosów i detoksykuje naczynia włosowate. Dodanie cukru do szamponu jest jednym z najlepszych sposobów na walkę z nadmiernym przetłuszczaniem się i ogólną poprawę kondycji i zdrowia włosów.

Dodając cukier do szamponu sprawisz również, że w twoje włosy lepiej wchłonie się odżywka. Oczywiście wszyscy powinniśmy wiedzieć, że najlepszym sposobem na poprawę krążenia krwi skóry głowy, a nawet stymulację wzrostu włosów jest relaksujący masaż, dlatego nie wahajcie się nadstawić głowę lub masować najbliższych.

Techniki przychodzą z czasem i doświadczeniem, ale zawsze jest to bardzo przyjemny zabieg relaksacyjny, który poprawi nasze samopoczucie. Wracając jednak do dzisiejszego przepisu, wszystko, co muszą Państwo zrobić to dodać łyżkę cukru do małego szamponu, najlepiej organicznego lub dla dzieci po czym nakładać go bezpośrednio na skórę głowy i masować czubkami palców.

Dermatolodzy zalecają, aby nie używać zbyt dużo cukru, ponieważ może on usunąć więcej oleju niż potrzeba do zachowania prawidłowego PH skóry. Warto wiedzieć, że naturalne oleje są ważne, aby chronić nasze włosy, a równowaga jest kluczem do zachowania naszego ciała w pełni zdrowia. Dzięki temu zabiegowi włosy będą mocniejsze, lśniące i gładsze.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube
Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura
Author

Projekt Natura