skuteczny środek do czyszczenia wc, proszek do czyszczenia pralki,udrażnianie toalety,czyszczenie pralki sodą,odkamieniacz do muszli klozetowej,preparat do czyszczenia pralki,c

Ona Wlała Ocet do Toalety… Po Co? Efekty Zadziwiają…

Jesteś zmęczony stosowaniem silnych, toksycznych chemikaliów?

Zachowujesz szczególną ostrożność, kiedy czyścisz łazienkę wybielaczem? Może być to nieco problematyczne, ponieważ istnieje ryzyko zniszczenia ubrań, akcesoriów, a co gorsza podduszenia się.

skuteczny środek do czyszczenia wc (2)
Co, jeśli powiem Wam, że istnieje szansa na to, żeby nie musieć czyścić toalety tak często, a w dodatku nie tylko będzie lśniła czystością, ale też nie będzie w niej bakterii. Nie będziecie musieli martwić się plamami i smrodem wybielacza.
Wszystko to jest możliwe, jeśli zastąpimy wybielacz tylko jednym produktem gospodarstwa domowego, którego używa się do czyszczenia od wieków, a jest to ocet.

skuteczny środek do czyszczenia wc

Regularne i konsekwentne używanie octu do czyszczenia toalety może znacznie zredukować czas, który przeznaczasz na sprzątanie. Ocet pomoże Ci się również pozbyć niektórych niedogodności związanych z używaniem wybielacza i innych silnych chemikaliów.

skuteczny środek do czyszczenia wc (3)

Zastanawiasz się pewnie, czy to rzeczywiście działa. Owszem, ocet zabija bakterie.
Badania wykazały, że kwas octowy zabija bakterie poprzez rozbicie zewnętrznej membrany i uwalnianie protonów, które powodują eliminację szkodliwych komórek.
Co więcej, ocet jest bezpieczny dla środowiska.
Wszystko, czego potrzebujesz, to litr octu, pusta butelka z dozownikiem sprayu i kilka innych, oczywistych przedmiotów do czyszczenia.

Na początek wlej pół litra białego octu do zbiornika WC, pozostałe pół litra wlej do butelki i wyczyść nim zewnętrzne części toalety. Następnie weź trochę papieru toaletowego i zamocz go w occie. Zwiń w małe kulki i na kilka minut umieść tuż pod deską. Następnie wlej trochę octu do muszli klozetowej i wyszoruj szczotką do WC. Wyszoruj również miejsca, w których umieściłeś nasączone octem kulki. Wreszcie spłucz toaletę. Jeśli co kilka dni będziesz dodawał ocet do pokrywy, dłużej pozostanie ona czysta. Wypróbuj ocet zamiast wybielacza i zobacz, że twoja łazienka nadal może być nieskazitelnie czysta.

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura