podkrążone oczy przyczyny,sińce pod oczami jak zlikwidować,worki pod oczami zabiegi,worki pod oczami usuwanie,cienie pod

Jak Pozbyć Się Sińców Pod Oczami Naturalnymi Metodami

Sińce, cienie i worki pod oczami nikomu urody nie dodają. Te pierwsze albo odziedziczyłeś, albo są dowodem na to, że zarwałeś noc.

sińce pod oczami przyczyn (3)

Cienie pod oczami sprawiają, że cała nasza twarz wygląda na starą i zmęczoną. Oczy pandy to widoczny efekt zastojów limfatycznych. WIele z nas nie zna tego problemu, ale kiedy w końcu zauważasz je u siebie, mogą znacznie wpłynąć na poczucie twojej wartości.

podkrążone oczy przyczyny,sińce pod oczami jak zlikwidować,worki pod oczami zabiegi,worki pod oczami usuwanie,cienie pod oczami przyczyny

Jest kilka powodów, dla których pojawiają się u nas podkrążone oczy:

Są to:

– Zmęczenie;

– Bezsenność;

– Stres;

– Czynniki genetyczne;

– Różnego typu alergie;

– Skutki uboczne niektórych leków

Jeśli zawczasu nie pozbędziesz się opuchlizny, będziesz mógł to zrobić jedynie operacyjnie, dlatego też najlepiej jest najpierw wypróbować kilka domowych sposobów, które mogą zapobiec pogorszeniu się stanu rzeczy. Dziś opowiem Wam o kilku, na pewno niektórych znanych już dobrze domowych sposobach, które możemy wypróbować do leczenia i zapobiegania tego rodzaju problemów:

    1. Słodkie ziemniaki

Skrobia zawarta w ziemniakach ma właściwości oczyszczające.To warzywo dzięki wysokiemu stężeniu wody może zarówno nawilżać skórę, jak i zwalczać stany zapalne.

sińce pod oczami przyczyn

Pokrój słodkiego ziemniaka na plasterki i pozostaw je na dziesięć minut w lodówce.

Weź po dwa plasterki ziemniaków i ułóż je na powiekach i pod oczami. Zostaw na 15 minut.

sińce pod oczami przyczyn (2)

   2. Ogórek

Ogórek również ma silne właściwości przeciwzapalne i może dawać zaskakujące rezultaty jeśli umieścisz go na powiekach i potrzymasz na twarzy aż zrobią się ciepłe, po czym możesz wymienić je na świeże. 20 minutowa kuracja powinna dać widoczne efekty.

  3. Zielona herbata

Zielona herbata może zapobiegać zatrzymywaniu się w naszym organizmie płynów, eliminować toksyny i zapobiegać zapaleniom. Cienie pod naszymi oczami to nic innego jak gromadzące się wokół nich tłuszcze i płyny, powodując stany zapalne, które następnie zamieniają się w ciemne okręgi. Polecam Wam picie dwóch filiżanek zielonej herbaty dziennie – jedną rano i drugą wieczorem.

   4. Jabłko

Włóż jabłko do lodówki, a gdy się zrobi zimne, obierz i wrzuć do blendera. Wymieszaj z łyżką owsianki, aż utworzy się gęsta pasta. Pozostaw na 15 minut. Następnie opłucz twarz zimną wodą. Jabłka mają właściwości rozluźniające mięśnie, maska ​​może pomóc Ci rozluźnić zmęczoną, napiętą twarz po długim dniu. Każdy z tych przepisów świetnie się sprawdzi do sprawienia, że twoja twarz będzie wyglądała na odświeżoną. Żeby nie dopuszczać do powstawania cieni, które później trzeba regenerować, warto najpierw podjąć pewne środki ostrożności, takie jak:

– Długo spać i dobrze się wysypiać: zmęczenie to główna przyczyna tego problemu.

– Unikać wszystkiego co powoduje zatrzymanie wody w organizmie czyli picie, palenie, używanie zbyt dużo soli i brak ruchu.

– Pij dużo wody, co najmniej dwa litry dziennie. Dobrze nawodnione ciało jest wolne od toksyn, cieszy się zdrowiem i zapobiega retencji.

– Pij i jedz moczopędne produkty takie jak zielona herbata, pietruszka, ogórek, dynia, itp.

– Osłaniaj się przed słońcem.

– Unikaj używania chemicznych produktów kosmetycznych dookoła oczu, szczególnie tych, których pochodzenia nie jesteś pewna

– Unikaj ciągłego tarcia oczu, ponieważ to drażni i niszczy delikatną tkankę wokół twoich oczu.

– Polecam również codzienne, delikatne wklepywanie kremu pod oczy i oklepywanie tych miejsc w celu rozmasowania, z czułością.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura