co na pękające pięty, popękane pięty, na pękające pięty, sposób na pękające pięty, dlaczego pękają pięty, krem na pięty, pękające pięty leczenie,

Domowy Sposób na Popękane Pięty – Spodziewaj się Szybkich Efektów

Jak cytryną wyleczyć szorstkie i popękane pięty? Musisz wypróbować tę doskonałą i niezwykle skuteczną metodę!

popękane pięty

Jeśli masz problem z popękanymi piętami, zalecamy wypróbowanie tej niesamowitej, a jednocześnie bardzo skutecznej metody leczenia.
Na początku musisz wiedzieć, że żaden drogi krem lub maść nie przyniesie takich rezultatów! Zabieg ten jest tak skuteczny, ponieważ skórka z cytryny całkowicie zregeneruje suchą skórę na piętach.

popękane pięty (2)

Do przygotowania tej niesamowitej maści potrzebne będą:
.
 Jedna duża cytryna
.
 Skarpetki
.
 Krem nawilżający lub olejek do ciała

Co należy zrobić:
Przekrój cytrynę na pół i wyciśnij z niej sok. Do tego zabiegu będziesz potrzebował jedynie odrobiny skórki cytryny z miąższem.
Następnie przyłóż połówkę cytryny bezpośrednio na piętę. Po wykonaniu tej czynności załóż parę skarpet i trzymaj je na stopach przez około 30 minut.

Pół godziny na relaks i regenerację skóry stopy to niezbyt długo, a rezultat bez wątpienia Cię zachwyci.
Po 30 minutach zdejmij skarpetki, wyrzuć skórkę z cytryny i spójrz na swoje pięty.
W tym momencie bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że skórka z cytryny i jej miąższ są bogate w olejki eteryczne, które mogą zmiękczyć i zregenerować skórę. Właśnie dlatego ta metoda jest tak skuteczna. Dzięki niej można łatwo usunąć wszystkie obumarłe komórki skóry. Jedyne co musisz zrobić to wyszorować swoje pięty!

Najlepsze w tej metodzie jest to, że nie musisz nawet złuszczać pięt, a i tak zauważysz wyniki. Należy jednak pamiętać, że aby leczenie zakończyło się powodzeniem, należy powtarzać procedurę 2-3 razy w tygodniu. Jeśli to zrobisz, skóra na Twoich stopach będzie nieskazitelna!

Teraz musisz nałożyć na stopy trochę kremu nawilżającego lub olejku do ciała i ponownie założyć skarpetki. Należy pamiętać, że kakao lub masło Shea mają doskonały wpływ na nasze pięty. Ponadto, krem z nagietka lub mieszanina gliceryny i alkoholu mogą być bardzo skuteczne w leczeniu.
Powinieneś również wiedzieć, że końcowy proces nawilżania odżywia skórę i pomaga utrzymać gładkość pięt przez długi czas.

Zabieg ten jest bardzo skuteczny, ponieważ skórka cytryny, olejki odżywcze i kremy wnikają głęboko w warstwy skóry, dzięki czemu skóra staje się gładka i jedwabista.
Wypróbuj tę metodę leczenia, bo to naprawdę działa!

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura