6 minut, które zmienią Twoje życie.

co na pękające pięty, popękane pięty, na pękające pięty, sposób na pękające pięty, dlaczego pękają pięty, krem na pięty, pękające pięty leczenie,

Domowy Sposób na Popękane Pięty – Spodziewaj się Szybkich Efektów

Jak cytryną wyleczyć szorstkie i popękane pięty? Musisz wypróbować tę doskonałą i niezwykle skuteczną metodę!

Jeśli masz problem z popękanymi piętami, zalecamy wypróbowanie tej niesamowitej, a jednocześnie bardzo skutecznej metody leczenia.
Na początku musisz wiedzieć, że żaden drogi krem lub maść nie przyniesie takich rezultatów! Zabieg ten jest tak skuteczny, ponieważ skórka z cytryny całkowicie zregeneruje suchą skórę na piętach.

Do przygotowania tej niesamowitej maści potrzebne będą:
.
 Jedna duża cytryna
.
 Skarpetki
.
 Krem nawilżający lub olejek do ciała

Co należy zrobić:
Przekrój cytrynę na pół i wyciśnij z niej sok. Do tego zabiegu będziesz potrzebował jedynie odrobiny skórki cytryny z miąższem.
Następnie przyłóż połówkę cytryny bezpośrednio na piętę. Po wykonaniu tej czynności załóż parę skarpet i trzymaj je na stopach przez około 30 minut.

Pół godziny na relaks i regenerację skóry stopy to niezbyt długo, a rezultat bez wątpienia Cię zachwyci.
Po 30 minutach zdejmij skarpetki, wyrzuć skórkę z cytryny i spójrz na swoje pięty.
W tym momencie bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że skórka z cytryny i jej miąższ są bogate w olejki eteryczne, które mogą zmiękczyć i zregenerować skórę. Właśnie dlatego ta metoda jest tak skuteczna. Dzięki niej można łatwo usunąć wszystkie obumarłe komórki skóry. Jedyne co musisz zrobić to wyszorować swoje pięty!

Najlepsze w tej metodzie jest to, że nie musisz nawet złuszczać pięt, a i tak zauważysz wyniki. Należy jednak pamiętać, że aby leczenie zakończyło się powodzeniem, należy powtarzać procedurę 2-3 razy w tygodniu. Jeśli to zrobisz, skóra na Twoich stopach będzie nieskazitelna!

Teraz musisz nałożyć na stopy trochę kremu nawilżającego lub olejku do ciała i ponownie założyć skarpetki. Należy pamiętać, że kakao lub masło Shea mają doskonały wpływ na nasze pięty. Ponadto, krem z nagietka lub mieszanina gliceryny i alkoholu mogą być bardzo skuteczne w leczeniu.
Powinieneś również wiedzieć, że końcowy proces nawilżania odżywia skórę i pomaga utrzymać gładkość pięt przez długi czas.

Zabieg ten jest bardzo skuteczny, ponieważ skórka cytryny, olejki odżywcze i kremy wnikają głęboko w warstwy skóry, dzięki czemu skóra staje się gładka i jedwabista.
Wypróbuj tę metodę leczenia, bo to naprawdę działa!

photo by:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0