Detoks, oczyszczanie organizmu, odtrucie alkoholowe, oczyszczanie organizmu z toksyn,

Jedna Szklanka Tego Napoju A Twoja Wątroba będzie Jak Nowa – Naturalne Oczyszczanie Wątroby

Jedna szklanka tego napoju dziennie i Twoja wątroba będzie jak nowa!

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć czas na zdrowe gotowanie, zwłaszcza jeśli mielibyśmy skupić się na dobru wszystkich organów, w tym na dobrej kondycji wątroby. Brak czasu to główny powód, dla którego decydujemy się sięgać po szybkie rozwiązania. Jemy wtedy sztuczne produkty i wysoce przetworzoną żywność, która nie tylko nie zawiera potrzebnych nam wartości odżywczych głównie ze względu na długi i niewyobrażalnie chemiczny proces produkcji, ale też naszpikowana jest ogromną ilością szkodliwych dla naszego zdrowia dodatków.

oczyszczanie organizmu (3)

Prawda jest taka, że nawet jeśli kupujemy w marketach warzywa i owoce, które nie są pochodzenia organicznego, faszerujemy się zawartymi w nich pestycydami. Ponadto, nie musimy chyba tłumaczyć jak wyniszczające dla naszego organizmu jest spożywanie wysoko przetworzonej żywności oraz jak szkodliwa jest ona dla naszej wątroby – najważniejszego organu w naszym ciele, które ma za zadanie usuwanie toksyn.

Według lekarzy detoksykacja wątroby jest praktyką, którą od czasu do czasu powinien stosować każdy z nas. Podczas kuracji detoksykacyjnej wątroby nie tylko eliminujemy szkodliwe toksyny zalegające w wątrobie, ale też tworzymy przyjazne środowisko do absorbowania białek i ich syntezy. Rozumiemy przez to, że detoksykacja wątroby nie tylko stymuluje jej pracę, ale też znacznie polepsza jej ogólną kondycję. Korzystając z przepisu, który za chwilę Wam podamy, nie tylko będziecie w stanie przeprowadzić proces oczyszczania toksyn domowym sposobem, ale też znacznie poprawicie jej funkcjonowanie!

oczyszczanie organizmu (4)

Nie zapominajcie jednak, że najważniejszym czynnikiem, który wpływa na kondycję Waszej wątroby jest dieta. W celu osiągnięcia jak najlepszej zdolności funkcjonowania wątroby powinniśmy przede wszystkim zwracać szczególną uwagę na dostarczenie jej niezbędnych składników odżywczych. Właśnie dlatego tak ważne jest, by zwracać uwagę na jakość spożywanych produktów.

oczyszczanie organizmu

Jest to o tyle ważne, ponieważ jeśli mamy jakikolwiek problem z wątrobą, a wątroba ma jakąś ukrytą chorobę, nie będziemy jej w stanie jej zauważyć, dopóki nie stanie się ona bardzo poważna i niebezpieczna, a na pewno trudniejsza do wyleczenia. Jeśli nie chcesz mieć problemów z otłuszczoną wątrobą czy żółtaczką, staraj się odtruwać wątrobę przy każdej możliwej okazji. Przepis na naturalną kurację oczyszczania wątroby, który za chwilę podam niesie za sobą rewelacyjne korzyści dla wątroby i opiera się o kilka ogólnodostępnych składników, które możecie kupić niemal w każdym sklepie spożywczym.

Oto przepis na oczyszczenie wątroby. Niezbędne składniki to:

 1 litr wody

 miód dla smaku

 sok pomarańczowy

 garść świeżych liści mięty

 sok z cytryny – zetrzyj również skórkę

oczyszczanie organizmu (2)

By przygotować miksturę należy: Po zagotowaniu wody dodaj liście mięty. Następnie zostaw wywar na wolnym ogniu jeszcze na 5 minut, zdejmij wywar z ognia i zostaw do ochłodzenia. Potem dodaj, sok z pomarańczy, sok z cytryny i startą skórkę. Na sam koniec dodaj miód do smaku. To niezwykły przepis, który nie tylko oczyści Twoją wątrobę, ale też wspomoże trawienie. Miksturę należy pić na zimno lub na gorąco każdego dnia.

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura