O Nas

Projekt Natura to przedsięwzięcie powstałe głównie w wyniku dociekliwości jego twórców i ogromnej chęci pomocy innym. Zmagając się z różnego rodzaju dolegliwościami, szukamy możliwie najbardziej naturalnych rozwiązań, które raz na zawsze rozwiążą problem. Każdy z nas miewa problemy ze zdrowiem. Jeśli nie są one tak poważne jak rak, borelioza czy stłuszczenie wątroby, wciąż mogą znacznie obniżać komfort naszego życia. Mając problemy ze snem, ciągłe wzdęcia czy cukrzycę nie będziemy potrafili cieszyć się nim tak, jak na to zasługujemy. Wszystkie filmy produkujemy z myślą o naszych widzach, którzy tak jak my chcą dowiedzieć się jak szybko, zdrowo i skutecznie pozbyć się problemów warunkujących nasze zdrowie fizyczne. Chcemy jednak zastrzec, że nie jesteśmy lekarzami, nie konsultujemy pacjentów, a zatem nie bierzemy również odpowiedzialności za podjęte przez nich decyzje zdrowotne.

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie subskrybcje, lajki, komentarze i ciepłe słowa. Wszystkim naszym widzom, ich rodzinie i przyjaciołom życzymy dużo zdrowia i sił witalnych!

Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte na stronie www.projektnatura24.pl i filmach zamieszczonych na kanale Youtube pod nazwą Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych. Nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej wskazówki w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez Światową Organizację Zdrowia i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek choroby. Po to, by być pewnym przyczyn męczących dolegliwości, przed rozpoczęciem nowej diety lub leczenia, zawsze należy zasięgnąć porady lekarza lub innego wykwalifikowanego specjalisty i zadać wszelkie pytania dotyczące stanu zdrowia. Jeśli masz lub podejrzewasz, że masz problemy zdrowotne, niezwłocznie skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Projekt Natura