nadczynność tarczycy leczenie, objawy tarczycy,niedoczynność tarczycy objawy,choroba hashimoto,cukrzyca,nadczynność tarczycy,tarczyca objawy,niedoczynność tarczycy,tarczyca

Wylecz Tarczycę NA ZAWSZE w 8 dni!

Tarczyca to niewielki gruczoł o ogromnym znaczeniu. Usytuowany Z przodu szyi, tuż pod krtanią mający wielkość zaledwie dużego motyla gruczoł nigdy nie boli i nie daje oczywistych sygnałów, że należy się mu przyjrzeć.

nadczynność tarczycy leczenie (2)

Jej niedoczynność lub nadczynność potrafi wywołać tak nietypowe objawy, że trzeba się nieźle nagłowić, żeby zrozumieć, że to właśnie ona jest źródłem problemów. Tarczyca to bardzo ważny, choć często bagatelizowany, organ. Organ ten odpowiada za produkowanie hormonów takich jak tyroksyna (T4), kalcytonina oraz trójjodytronina, które regulują procesy przemiany materii we wszystkich narządach i tkankach naszego organizmu. To tarczyca decyduje, które z naszych hormonów powędrują do odpowiednich narządów transportowane przez krew. Dzięki nim zyskujesz napęd do życia, a organizm może się prawidłowo rozwijać. Chorób tarczycy nie wolno więc lekceważyć.

nadczynność tarczycy leczenie

Istnieją dwa stany, które wyróżniamy diagnozując nieprawidłowości tarczycy. Jej nadczynność to stan, w którym zazwyczaj poziom hormonów tarczycy jest wysoki, zaś poziom TSH jest niski. U pacjenta obserwowane są bardzo charakterystyczne objawy. Człowiek z nadczynnością tarczycy jest zwykle bardzo drażliwy, nerwowy, niespokojny. Ma problem ze skupieniem uwagi, co często uniemożliwia mu normalną pracę czy naukę. Poza tym chory skarży się na bezsenność, osłabienie i męczliwość mięśni. Skóra jest zazwyczaj zaczerwieniona, wilgotna, ciepła, pacjent bardzo się poci. Charakterystyczna jest także biegunka, utrata masy ciała oraz kołatania serca.

Niedoczynność powodują najczęściej zapalenia tarczycy (bardzo często w przebiegu zapalenia autoimmunologicznego Hashimoto), niedobór jodu, stosowanie niektórych leków, stan po operacji tarczycy i jej całkowitym lub częściowym wycięciu, hipoplazja tarczycy. Niedoczynność tarczycy może być też wrodzona. Poza tym może pojawić się ona w zespole niedoczynności przysadki oraz chorobach podwzgórza.Możemy jednak wyleczyć tarczycę domowymi sposobami, a w dodatku raz na zawsze.

Oto przepis na dwie proste metody:

Do pierwszej potrzebujemy nasion kolendry i 1 litra wody.
Zamiennie zamiast nasion możesz też użyć kolendry w proszku.
Zagotuj wodę, wsyp 5 łyżeczek nasion kolendry lub kolendry w proszku, gotuj do momentu, aż woda zmieni swój kolor i w garnku zostanie tylko pół litra mikstury. Odcedź napój i pij codziennie na pusty żołądek.
Żeby wyleczyć swoją tarczycę możesz użyć również odpowiednich przypraw.

nadczynność tarczycy leczenie (4)

Składniki:

Adżwan, ziele biskupie albo carom to roślina, która należy do rodziny selerowatych obejmującej około 2 700 gatunków roślin, w tym koper i kminek. Powszechnie używa się go w Indiach. Szczególnie pasuje do delikatnej kuchni wegetariańskiej charakterystycznej dla stanu Gudżarat.

Cynamon – dobrze nam znana przyprawa o niesamowitych właściwościach.
Kozieradka-Liście tej rośliny używane są jako zioło, a nasiona jako przyprawa. Poza Indiami, które są największym producentem liści i nasion kozieradki, uprawia się ją w wielu innych krajach – Nepalu, Pakistanie, Bangladeszu, Chinach a poza Azją w Argentynie, Egipcie, Francji, Turcji i Maroku. Jest ona niezbędnym składnikiem wielu potraw curry w kuchni indyjskiej. Suszone liście o gorzkim smaku i charakterystycznym silnym zapachu używane są głównie w potrawach curry i wielu innych charakterystycznych dla Indii potraw takich jak Buttem chicken. Poza Indiami, np. w Etiopii znajduje zastosowanie jako lekarstwo przeciw cukrzycy. Inne medyczne zastosowanie to wspomaganie wywoływania laktacji. Chińczycy natomiast wierzą, że ma ona dobroczynne działanie na nerki.

Do przygotowania mikstury potrzebujemy równej ilości każdej z trzech przypraw. Mieszaj je. Wrzuć mieszankę do kubka ciepłej wody. Pij codziennie rano i wieczorem przed posiłkiem. Regularne stosowanie pomoże pozbyć ci się problemów z tarczycą.
Innym sposobem jest użycie oleju i mleczka kokosowego. Olej kokosowy możesz mieszać z mlekiem z kokosa i spożywać codziennie. Możesz też dodawać te produkty do codziennego gotowania.

Ocet jabłkowy i miód .
Zmieszaj łyżeczkę octu jabłkowego z łyżeczką miodu, wlej do kubka ciepłej wody, wymieszaj i pij regularnie. To wyeliminuje twoje problemy z tarczycą.

nadczynność tarczycy leczenie (3)
Joga ma udowodniony wpływ na rozwiązywanie problemów z tarczycą, ale nie tylko! Joga świetnie wpływa na wszystkie nasze organy, dlatego warto się zapisać na ćwiczenia.

Po ośmiu dniach stosowania tych metod, powinieneś zauważyć różnicę w swoim samopoczuciu, a jeśli będziesz kontynuował leczenie, na zawsze pozbędziesz się tarczycy!

Możesz obejrzeć w formie filmu: https://youtu.be/vcFm4REQbH8

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura