na siwe włosy, co na siwe włosy, sposób na siwe włosy bez farbowania, szare włosy, odsiwiacz do włosów, szampon do włosów siwych

Nałóż Ten Preparat na Włosy a Pozbędziesz się Siwizny Naturalnie

Pozbądź się siwych włosów! Nakładaj ten naturalny środek na skórę głowy, a wszystkie siwe włosy znowu staną się czarne!

Wraz z wiekiem coraz częściej zdarza nam się znajdywać na głowie białe włosy. Niczym nowym jest dla nas fakt, że w miarę upływu czasu nasze włosy naturalnie stają się bielsze i bielsze, ale zdarza się, że możemy je znaleźć nawet u młodych osób. Zazwyczaj, aby pokryć swoje białe włosy ludzie używają farb koloryzujących. Są one jednak pełne silnych substancji chemicznych, które często wyrządzają dla naszego organizmu więcej szkód niż pożytku.

na siwe włosy, co na siwe włosy, sposób na siwe włosy bez farbowania, 2

Na szczęście przygotowaliśmy dla was dwa przepisy na lekarstwa, które pomogą przywrócić Twój naturalny kolor włosów i skutecznie ukryć siwiznę.

Środek zaradczy numer 1 Składniki:

• Liście Neem

• Liście Ber

Przygotowanie: Zmiel liście, aż uzyskasz konsystencję proszku i wymieszaj je z wodą. Następnie nałóż pastę na skórę głowy i dokładnie wmasuj. Postaraj się, aby substancja dostała się do włosów u samej ich nasady. Regularne stosowanie tego środka wzmacnia końcówki i zapobiega pojawianiu się białych włosów.

na siwe włosy, co na siwe włosy, sposób na siwe włosy bez farbowania,

Środek zaradczy numer 2 Składniki:

• Sok z cytryny

• Amla w proszku

Przygotowanie: Zmieszaj sok z cytryny ze sproszkowaną Amlą i nałóż pastę na skórę głowy. Po to, aby wyeliminować białe włosy musisz dokładnie wmasować pastę w skórę głowy. Wypróbuj wyżej wymienionych środków, a już nigdy nie będziesz wstydzić się siwizny!

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura