na odkwaszenie organizmu, odkwaszanie organizmu przepisy, odkwaszanie organizmu produkty 4

Cudowne Połączenie Tych Dwóch Składników Pomoże Ci W Wielu Dolegliwościach

Przyroda jest jak apteka pełna wspaniałych lekarstw i środków leczniczych, które mogą, pomóc nam przy każdej dolegliwości.

Oferuje nam powszechne, ale niesamowicie skuteczne produkty, które zapobiegają wielu problemom i wyleczą nas, gdy wirusy, grzyby czy bakterie zaczną atakować nasze ciała.

Owoce, olejki, warzywa i naturalne związki chemiczne od tysiącleci są używane przy leczeniu większości najbardziej powszechnych dolegliwości. Jednak w wielu przypadkach to dopiero połączenie uzupełniających swoje właściwości elementów może stanowić potężny cios dla chorób czy symptomów i jednocześnie odeprzeć kilka problemów na raz.

dyyOK3_t20_lPPpJk

Jednym z takich połączeń jest zestawienie cytryny i sody oczyszczonej.
Obie mają niezwykłą moc neutralizowania kwasowości. Gdy są razem, stają się jeszcze bardziej wydajne w podnoszeniu poziomu pH naszego organizmu.

Musisz jednak wiedzieć, że sok z cytryny dodaje do kombinacji efekt antyutleniający, który wspiera funkcjonowanie organizmu na wiele różnych sposobów, podczas gdy soda oczyszczona działa nieco inaczej pomagając na choroby wewnętrzne i zewnętrzne.
W dzisiejszym filmie dokładnie opiszę Państwu jak kombinacja soku z cytryny i sody oczyszczonej wpływa na nasze zdrowie.

Silny układ odpornościowy

Większość poważnych chorób takich jak rak rozwija się w środowisku kwaśnym. Dzięki temu, neutralizując w naszych organizmach kwasowość i zwiększając jego zasadowość, na odkwaszenie organizmu, odkwaszanie organizmu przepisy, odkwaszanie organizmu produkty 4 możemy zapobiec i zwalczyć wiele chorób. Właśnie dlatego sok cytrynowy i soda oczyszczona mogą być skutecznymi sprzymierzeńcami tej walki. Sok z cytryny pomaga w utlenianiu naszych komórek i chroni je przed rozpadem. Utrudnia również rozwój mikroorganizmów w naszym przewodzie pokarmowym. Soda oczyszczająca z kolei równoważy poziom pH naszego ciała i nie pozwala kwasom dominować. Logicznie rzecz biorąc, jeśli zneutralizujemy kwasowość naszego systemu, istnieje również mniejsze prawdopodobieństwo, że w organizmie rozwiną się komórki rakowe.

Zdrowy układ trawienny

Cytryny są bogate w polifenole – mikroelementy, które możemy znaleźć w wielu naturalnych produktach. W połączeniu z witaminą C, te związki pomagają naszemu organizmowi spalać tłuszcz. Soda oczyszczona i cytryna kiedy działają razem, regulują kwasy jelitowe. na odkwaszenie organizmu, odkwaszanie organizmu przepisy, odkwaszanie organizmu produkty 5 Mniej kwasu oznacza również mniej ryzyka zapaleń dzięki czemu eliminujemy zgagę, refluks kwasów żołądkowych i inne problemy związane z nadmierną produkcją kwasu w naszych żołądkach. Zbilansowane poziomy kwasów zapewniają optymalne funkcje trawienia i mniejsze ryzyko podrażnień po jedzeniu.

Zdrowa skóra i zęby

Gdy zastosujemy kwas cytrynowy zewnętrznie, stanie się on doskonałym środkiem czyszczącym. Co więcej, aktywnie zadziałają również przeciwutleniacze ograniczające działanie wolnych rodników i spowalniające proces starzenia się, przez który przechodzi nasza skóra. Sok z cytryny może odmłodzić, a także oczyścić skórę. na odkwaszenie organizmu, odkwaszanie organizmu przepisy, odkwaszanie organizmu produkty 1 W mniejszych dawkach mieszanka sody i cytryny może być używana do wybielania zębów. Kwas cytryny wybieli nasze zęby, a soda przywróci równowagę poziomów ph naszych ust. Kiedy pijemy sok z cytryny, dzięki procesowi metabolizowania przestaje on mieć kwaśny wpływ na nasze narządy.

Zamiast tego pomaga naszym nerkom wypłukiwać szkodliwe toksyny, co jest najlepszym dowodem na to, że cytryna jest doskonałym środkiem czyszczącym
zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. To powinno zachęcić nas do wprowadzenia cytryny do naszej codziennej diety, ponieważ jest ona dobra zarówno dla naszej skóry, jak i dla naszych nerek.

Zdrowy układ krążenia

Soda oczyszczona pomaga w alkalizowaniu organizmu, ale może również poprawić stan naszego układ krążenia poprzez zwalczanie złego cholesterolu i zwiększenie poziomów dobrego cholesterolu. na odkwaszenie organizmu, odkwaszanie organizmu przepisy, odkwaszanie organizmu produkty 3 Kiedy krew może przepływać przez nasze żyły i tętnice swobodnie, mniej prawdopodobne będzie, że zachorujemy na choroby serca. Zawsze jednak pamiętajcie, by przed tym jak dodamy cytrynę i sodę oczyszczoną do naszej diety koniecznie skontaktować się z lekarzem, ponieważ oba opisane dziś środki mogą wchodzić w interakcje z lekami na receptę.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura