linie papilarne dłoni, linia życia na dłoni,linie papilarne,wróżenie z dłoni,wróżenie,chiromancja,linie na dłoni,linia życia,cień wiatru,wróżby miłosne,wróżenie z ręki,horoskop

Co Mówią o Tobie Twoje Dłonie? Sprawdź Jaką Osobowością Jesteś

Zwracaliście kiedyś uwagę czy Wasz palec serdeczny jest dłuższy od wskazującego czy może jednak wskazujący jest dłuższy od serdecznego.

Odpowiedź na to proste pytanie może być kluczem do zrozumienia czegoś nowego na temat twojej

osobowości. Nie martw się jednak, mimo że pozornie może się tak wydawać, nie jest to kolejny głupawy test, których jest dziś w Internecie na pęczki. Naukowcy od lat zastanawiają się, czy długość palca ma cokolwiek wspólnego z cechami naszego charakteru i czy może mieć wpływ na rozwój naszego ciała. Naukowcy z Howard Hughes Medical Institute odkryli, że mężczyźni zazwyczaj mają dłuższy palec serdeczny, co wiąże się ze zwiększoną produkcją testosteronu w organizmie.

linie papilarne dłoni

U kobiet za to często to palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego. Eksperci zbadali długość palców nie tylko w kontekście osobowości, ale też umiejętności przyswajania wiedzy i prawdopodobieństwa nosicielstwa chorób zakaźnych. Badali tę kwestię również w odniesieniu do płodności, ponieważ jak się okazuje długość naszych palców może być związana ze zmianami hormonalnymi. Dłuższy palec serdeczny świadczy o bardziej męskiej i agresywnej osobowości podczas gdy krótszy palec serdeczny wskazuje na bardziej kobiecą, uroczą osobę. Według naukowców badanie uwarunkowań w zależności od długości palców nie jest tylko ciekawostką. Uważają oni, że ten temat może ujawnić nam coś ważnego na temat naszej osobowości i rozwoju naszego organizmu od fazy embrionalnej aż po dorosłość.

linie papilarne dłoni (2)

Odkryj, do której grupy należysz:

Palec wskazujący dłuższy od palca wskazującego

Ludzie, których palec serdeczny jest dłuższy niż palec wskazujący, mogą wydawać się bardzo fascynujący. Lubią rywalizację, którą często wygrywają, różnego rodzaju gry, rozwiązywanie problemów i zagadek. Czasami jednak bywają agresywni. Z reguły są za to mądrzy, inteligentni i lubią uczyć się nowych rzeczy. Są zwykle dobrymi doradcami dla tych, którzy mają problemy i potrzebują porady. Ci którzy mają dłuższy palec serdeczny od wskazującego, najprawdopodobniej cechują się również bardziej męską osobowością.

linie papilarne dłoni (3)

Palec serdeczny krótszy niż palec wskazujący

Osoby, których palec wskazujący jest dłuższy niż palec serdeczny są zazwyczaj bardzo zdeterminowany. Jeśli się w coś mocno zaangażują, trudno jest je rozproszyć. Mają w życiu jasno wyznaczone cele i dążą do nich poprzez ciężką pracę. To nie przeszkadza im jednak być zawsze gotowym do niesienia pomocy przyjaciołom. Są bardzo opiekuńcze. Kiedy palec serdeczny jest krótszy od palca wskazującego, możemy spodziewać się po tej osobie bardziej kobiecej osobowości.

Palec wskazujący i serdeczny są tego samego rozmiaru

Kiedy palec wskazujący i palec serdeczny są tej samej długości, oznacza to, że dana osoba zawsze stara się zachować spokój i za wszelką cenę próbuje unikać konfliktów. Zazwyczaj dotyczy to ludzi bardzo zorganizowanych, spokojnych i lojalnych w kontaktach z przyjaciółmi i w związkach. Wszystko dlatego, że rodzina i przyjaciele są dla nich wszystkim. Ci ludzie mogą być nieco przewrażliwieni, więc nic dziwnego, że nie warto im dokuczać i z nich żartować.

Co sądzisz o tym teście?

Czy pasuje do twojej osobowości?

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura