grzybica jamy ustnej,candida objawy,kandydoza leczenie,grzybica skóry,grzybica,drożdżyca,kandydoza objawy,grzybica pochwy,grzybica paznokci,kandydoza

Masz Kandydozę w Organizmie? Napluj Do Szklanki…

Kandydoza jest bardzo częstą infekcją wywoływaną przez grzyb Candida, która może negatywnie wpływać na twoją skórę, paznokcie, narządy, narządy płciowe, gardło, cyrkulację kwi i usta.

Infekcja może dotykać zarówno mężczyzn jak i kobiet, ale statystycznie częściej występuje u kobiet. Niewielkie ilości tego grzyba można znaleźć w każdym zdrowym organizmie, jednak gdy poziom grzybów candida przekracza dopuszczalne normy, uwalnia on do naszego krwioobiegu toksyny, które powodują wiele objawów wskazujących na zakażenie organizmu negatywnie wpływające na nasze zdrowie.
Antybiotyki, stres i dieta bogata w węglowodany i rafinowane cukry mogą obniżać poziom Candida we krwi i powodować niektóre z problemów, o których za chwilę wam opowiem.
– Alergie pokarmowe
– Drażliwość
– Infekcje drożdżakowe
– Napady głodu
– Brak koncentracji
– Wzdęcia i zaparcia
– Zmęczenie
– Bóle głowy
– Pojawianie się grubej, białej powłoki na twoim języku
– Depresja
– Wysypki skórne, takie jak egzema
– Trądzik
– Zaburzenia układu immunologicznego

Rozpoznanie kandydozy nie zawsze jest łatwe ze względu na objawy, które trudno skojarzyć z zakażeniem właśnie tym grzybem.

Najprostszym sposobem na zdiagnozowanie tego problemu jest przywiazywanie szczególnej uwagi do naszego ogólnego samopoczucia, zdiagnozowanie objawów oraz wykonanie niezbędnych testów.

Jest jeden test, który możesz zrobić sam w domu, który pomoże ci dowiedzieć się, czy masz kandydozę. I choć nie ma naukowych dowodów na jego prawdziwość to wiele osób
wierzy w jego rzetelność. Nazywa się go ,,testem śliny” i bardzo łatwo go wykonać, oto instrukcje:

Rano, tuż przed zjedzeniem śniadania, wypełnij usta śliną i
wypluj ją do szklanki z wodą. Obserwuj szklankę przez 30 minut do godziny. Jeśli twoja ślina miesza się z wodą, opada na dno kubka lub jeśli widzisz, że staje się mętna, może to znaczyć że w poziom grzybów candida w twoim organizmie nie jest zbalansowany.

Pewnie zastanawiasz się teraz, jak właściwie działa ten test?
Drożdżaki tworzą się w naszej okrężnicy i krok po kroku wędrują do naszego układu pokarmowego. Przechodzą następnie przez jelito cienkie, by znaleźć się w żołądku, przełyku i
ustach.
Jeśli rozwiną się aż do tego momentu i dotrą do twoich ust, na twoim języku stworzy się gruba, biała powłoka. Co więcej, może ona powstać również na wewnętrznych stronach policzków.
Kiedy wyplujesz poranną ślinę do szklanki, utonie ponieważ będzie cięższa od wody.

Jednak ze względu na to, że na wyniki tego testu mogą mieć wpływ inne aspekty takie jak alergie, nadmierne spożycie mleka lub odwodnienie, nie zawsze możemy mu całkowicie zaufać.

Pamiętaj by zawsze kiedy coś cię niepokoi, wziąć pod uwagę wszystkie objawy i nie wahaj się zwrócić do kogoś, kto postawi dokładną diagnozę.

projekt natura udestepnij na FB photo by:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0Add your comment

Your email address will not be published.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Przeczytaj poprzedni wpis:
cisnienie tetnicze,miażdżyca,ciśnienie rozkurczowe,zawał serca,niskie ciśnienie,prawidłowe ciśnienie krwi,nadciśnienie objawy,arytmia serca,wysokie ciśnienie,nadciśnienie
4 Naturalne Sposoby Aby Obniżyć Ciśnienie

Cierpisz na wysokie ciśnienie krwi? Ciśnienie krwi uważa się za zbyt wysokie, gdy przekracza 140/90. Jest to stały problem zwany...

Zamknij