syrop na mokry kaszel,suchy kaszel w nocy,kaszel mokry u dziecka,kaszel

Ten Domowy Syrop Powstrzyma Irytujący Kaszel w Szybkim Tempie

Na rynku możemy dziś znaleźć niezliczoną ilość różnych rodzajów leków, syropów i tabletek do ssania mających pomóc nam zwalczyć kaszel.

jaki syrop na suchy kaszel (2)

Zachorować można już od samego podejmowania wyboru, który lek wybrać. Co więcej, silne leki mogą powodować potężne efekty uboczne. Dzisiaj omówimy prosty i naturalny sposób na zwalczenie objawów przeziębienia.Ten naturalny lek składa się jedynie z dwóch składników: imbiru i tymianku.

jaki syrop na suchy kaszel (3)

Nie ma w nim żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Imbir, jeden ze składników naparu ma wiele właściwości leczniczych w tym radzenie sobie z rozstrojonym żołądkiem w wyniku choroby lokomocyjnej, obżerania się lub chemioterapii. Imbir zawiera również wiele niezbędnych składników odżywczych, które pomagają w szybkiej regeneracji naszego organizmu. Olej zawarty w tymianku, drugim potrzebnym nam do wyleczenia kaszlu składniku jest pełen właściwości leczniczych. Działa jak antybiotyk i środek antyseptyczny.

jaki syrop na suchy kaszel

Oznacza to, że tymianek pomaga zabijać zarazki i infekcje w organizmie. Biorąc pod uwagę moc tych dwóch składników nie powinno nas dziwić, że ich połączenie wygra z jakimkolwiek innym lekiem na kaszel bez recepty. Do przygotowania mikstury potrzebujesz:

pięciu gałązek organicznego świeżego tymianku, dwóch plasterków świeżego organicznego imbiru i wody. Przepis jest dziecinnie prosty. Wystarczy umieścić gałązki tymianku i plasterki imbiru w kubku, zalać je wrzącą wodą i pozostawić na dziesięć minut. Odcedzić przed spożyciem wedle uznania. Zanim je wyrzucisz, ten sam imbir i tymianek możesz wykorzystać nawet trzy razy. Daj nam znać, jeśli znasz jakieś naturalne środki na przeziębienie i kiedy spróbujesz naszej herbaty! Daj nam znać w komentarzach.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura