jak pozbyć się gryzoni 2

Pozbądź Się Myszy i Pająków Naturalnie

Czy zdarzyło Ci się zmagać z domowymi problemami z gryzoniami i owadami? Wszyscy wiemy, jak kosztowne może okazać się całkowite wytępienie myszy czy pająków. Jak zwykle przychodzimy Wam z pomocą przynosząc dobre wieści.

Pewnie się zdziwicie jeśli powiem Państwu, że niemal codziennie wyrzucacie do kosza coś, co mogłoby pomóc rozwiązać problem uporczywych szkodników.

Jak się okazuje, pomocne w walce z nimi mogą być… torebki na herbatę. Opowiem Państwu dziś jak pozbyć się myszy i pająków w sposób naturalny i skuteczny zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na profesjonalistę. W mniej niż tydzień, możesz pozbyć się niechcianych w domu gości za pomocą zużytej torebki miętowej herbaty.

Jest to sposób niezwykle tani i prosty. Wystarczy zaparzyć miętową herbatę, a następnie porozkładać zużyte woreczki w miejscach, w których wiesz, że pojawiają się twoi „Mali przyjaciele”, a może raczej wrogowie?

To niesamowite, ale bardzo prawdopodobne, że za kilka dni twój dom będzie wolny od myszy i pająków. Nie wstydź się zastosować triku z torebkami herbaty! Najbardziej optymalne jest umieszczenie 4 torebek w każdym rogu mieszkania. Po to, by uzyskać podobne efekty możesz również rozpuścić w butelce wody ze spryskiwaczem 15 kropli pachnącego olejku miętowego, a następnie rozpylić zawartość na obszary, gdzie pojawiają się u Was myszy lub pająki.

Ten sposób nie tylko pozwoli Ci wytępić niechcianych gości, ale dodatkowo sprawi, że w Twoim domu będzie unosił się wspaniały miętowy zapach. Skuteczny okaże się również olejek cynamonowy i cytrynowy. Dajcie znać czy słyszeliście wcześniej o takim sposobie.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube
Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura
Author

Projekt Natura