jak oczyścić organizm z toksyn domowe sposoby, jak oczyścić organizm z alkoholu domowym sposobem

Oczyść Swoją Wątrobę Naturalnie! Zanim Będzie Zapóźno

Nasza wątroba jest odpowiedzialna za kilka funkcji, które są fundamentalne dla naszego organizmu. To właśnie ten organ jest odpowiedzialny za zdolność do oczyszczania krwi, ułatwienia trawienia tłuszczów i zwiększenie aktywności metabolicznej.

Niestety ze względu na złe nawyki żywieniowe i niemal ciągłe narażenie na zanieczyszczenie i toksyny pochodzące ze środowiska nasze systemy są narażone na pewne niebezpieczeństwa, co z kolei sprawia, że nasza wątroba będzie pracowała mniej wydajnie.

Dziś zaproponuję Państwu pewien plan detoksykacji, który pomaga organizmowi w eliminowaniu wszystkich zbędnych substancji, które zmieniają jej główne i bardzo dla nas ważne funkcje.

W tym artykule podam Państwu przepis na niesamowity, ekologiczny napój, który naturalnie odtruje wątrobę pomagając naszemu organizmowi lepiej funkcjonować. Ten napój pomoże również schudnąć, co jest przyjemnym skutkiem ubocznym, a oto składniki:

  • 2 świeże liście jarmużu
  • 1 garść świeżych liści mięty
  • 1 kawałek imbiru o długości około 2 centymetrów
  • 2 jabłka (jeśli nie są organiczne należy je obrać)
  • Świeżo wyciśnięty sok z 2 cytryn lub limonek
  • 300 mililitrów wody

Instrukcje:

Pokrój jabłka, jarmuż i imbir na małe kawałki. Następnie umieść je w blenderze razem z 1 szklanką wody po czym dobrze wymieszaj. Następnie dodaj sok z mięty, cytryny lub limonki i resztę wody. Zmiksuj ponownie i pij ten niesamowity napój raz dziennie, najlepiej na pusty żołądek. Kolejną ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że należy ją wypić zaraz po przygotowaniu. By uzyskać pożądane efekty należy pić ten napój przez 30 dni i utrzymywać zdrową dietę unikając tłustych potraw i nadmiaru alkoholu.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube
Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura
Author

Projekt Natura