usuwanie włosków z twarzy na stałe, owłosienie na twarzy jak się pozbyć, usuwanie owłosienia na twarzy, owłosienie twarzy, jak usunąć wąsik, owłosienie twarzy jak u

Jak Pozbyć Się Włosków Na Twarzy Naturalną Metodą – To Działa!

To, że włosy pokrywają twoją twarz i ciało jest całkowicie normalne i naturalne.

golenie bikini (3)

U kobiety, włosy są zazwyczaj cieńsze, przez co nie są tak widoczne jak te pokrywające męskie ciała. Niestety czasem zdarza się również, że włosy u kobiet są gęste, grube i silne, a w dodatku rosną w niepożądanych, zawstydzających miejscach. Kiedy tak się zdarza, często decydują się one na drogie, nieprzyjemne i bolesne procedury, które mają sprawić, że ich włosy znikną.

Na szczęście są pewne domowe rozwiązania, które skutecznie mogą pomóc pozbyć się z twarzy niechcianego owłosienia. W dzisiejszym filmie przedstawię Wam bardzo prosty przepis, który zawiera pełną niesamowitych korzyści zdrowotnych kurkumę.

Wielokrotnie już Was przekonywałam, że kurkuma może:

– Oczyścić twarz usuwając obumarły naskórek i inne zanieczyszczenia;

– Stymulować nasze gruczoły limfatyczne;

– Poprawiać krążenie krwi;

– Pomóc nam w walce z trądzikiem, głównie ze względu na jej właściwości przeciwzapalne;

– Regulować naturalną równowagę pH skóry.

golenie bikini

Gwarantuję Wam, że ten prosty przepis jest naprawdę skuteczny w eliminowaniu nadmiernego owłosienia z twarzy. Chcę Was jednak bardzo prosić, byście po wypróbowaniu, opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach. O ile nie jesteście ekstremalnymi alergikami, przepis ten powinien być dla Was bezpieczny.

usuwanie włosków z twarzy na stałe, owłosienie na twarzy jak się pozbyć, usuwanie owłosienia na twarzy, owłosienie twarzy, jak usunąć wąsik, owłosienie twarzy jak usuną

A oto jego składniki:

– 2 łyżki mąki z ciecierzycy;

– 1 łyżka kurkumy;

– Mała szklanka mleka lub jogurt (tyle by wystarczyło rozmieszać pastę na jednolitą strukturę);

Kurkumę dostaniesz dziś w niemal każdym sklepie spożywczym, a na pewno w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Jeśli jednak nie wiesz gdzie dostać mąkę z ciecierzycy można wytworzyć mieląc ciecierzycę lub kupując w sklepie ze zdrową żywnością.

Instrukcje:

Wymieszaj w miseczce kurkumę i mąkę, dodaj trochę mleka lub jogurtu, aż utworzy się gęsta masa. Następnie nałóż pastę na włosy, których chcesz się pozbyć i pozwól zostaw na 20 minut do wyschnięcia. Następnie namocz kawałek ręcznika papierowego w ciepłej wodzie i dokładnie spłucz pastę. Powtarzaj tę czynność cztery razy w miesiącu i obserwuj czy włosy rzeczywiście znikają.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura