pasożyty, oczyszczanie organizmu, naturalne oczyszczanie organizmy, detoks, detox, dieta, nadwaga, odchudzanie, pestki dyni, pestki dyni afrodyzjak, pestki dyni wlasciwosc

Te Nasiona Zabijają Komórki Nowotworowe BEZ Problemu! Leczą Cukrzycę, Poprawiają Jakość Snu i Wzrok

Te nasiona zabijają komórki rakowe, leczą cukrzycę, wpływają na jakość snu, poprawiają wzrok i mogą znacznie więcej !!

Większość ludzi ma skłonność do marnowania nasion dyni nie zważając na ich właściwości zdrowotne lub po prostu dlatego, że ich czyszczenie jest zbyt pracochłonne. Pomijając przyczynę, dla której pozbywamy się pestek dyni warto wiedzieć, że popełniamy ogromny błąd, ponieważ są one jednymi z najlepszych znanych super food i jednymi z najzdrowszych dostępnych przekąsek. 7 zdrowotnych korzyści z nasion dyni dla Twojego organizmu:

1. Zwalczają raka Ostatnie badania wykazały, że kukurbitacyna występującą w pestkach dyni zwalcza raka i zabija różne typy komórek nowotworowych.

2. Zwalczają bezsenność Tryptofan jest aminokwasem, który stymuluje produkcję melatoniny i serotoniny odpowiedzialnych za cykl snu i pobudki. Innymi słowy, spożywanie pestek dyni pomaga przezwyciężyć bezsenność i ułatwia zasypianie.

3. Poprawiają wzrok Nasiona dyni zawierają cynk, witaminę A, witaminę E, beta-karoten i zeaksantynę, która jak się okazało, poprawia ludzkie widzenie. Według badań Amerykańskiego Towarzystwa Optycznego osoby z zaburzeniami widzenia i zaćma często cierpią na brak w organizmie cynku. Niedobór cynku prowadzi do infekcji większości organów nie wyłączając oczu.

4. Są doskonałym źródłem magnezu Magnez jest ważnym elementem ponad 300 reakcji biochemicznych zachodzących w organizmie co czyni go jednym z najważniejszych minerałów. Niestety jak wynika z badań, większość Polaków ma niedobór magnezu. Nasiona dyni są jego doskonałym źródłem. Pół szklanki tych nasion zawiera 92% dziennego zapotrzebowania na magnez.

5. Podkręcają testosteron Nasiona dyni są niezwykle korzystne dla zdrowia seksualnego mężczyzn. Witaminy B, C, D, E oraz witamina K znajdujące się w pestkach dyni są niezwykle istotne dla zachowania wysokiego poziomu naszego libido. Co więcej, nasiona te są bogate w cynk, który odgrywa kluczową rolę w zachowaniu wysokiego poziomu testosteronu.

6. Poprawiają nastrój i łagodzą uderzenia gorąca Tryptofan zawarty w nasionach dyni jest niezbędnym elementem w produkcji serotoniny. To właśnie dlatego nasiona dyni pomagają poprawić nastrój. Magnez w nich zawarty pomaga zrównoważyć temperaturę ciała, a tym samym zmniejsza uderzenia gorąca.

7. Zapobiegają i leczą cukrzycę Nasiona dyni obfite są w kwas nikotynowy, trigonelline oraz D-chiro-inozytol. Wszystkie te składniki są świetnymi kontrolerami poziomu cukru we krwi i zapobiegają wystąpieniu cukrzycy. Aby uzyskać zadowalające wyniki, jedz surowe pestki dyni codziennie.

Photo by:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zredukuje Cukier
To Zredukuje Cukier W Twoim Ciele, Poprawa Przyjdzie W Zaledwie 3 dni

Wyeliminuj cukier ze swojego ciała: zniknie w ciągu 3 dni, a Ty stracisz wagę!! Dieta oparta o produkty pełne cukru,...

Zamknij