jadłospis dla cukrzyka, co jeść przy cukrzycy, przyczyny cukrzycy, cukrzyca ciążowa dieta, cukrzyca, cukrzyce, leczenie, insulina, insulinooporność

Lekarze Są Zszokowani Efektami-Ten Napój Może Wyleczyć Cukrzycę W Zaledwie 5 Dni

Lekarze są w szoku! Ten napój może wyleczyć cukrzycę już w 5 dni!

Dziś opowiemy Ci historię człowieka, który przez cztery lata walczył z cukrzycą i nadciśnieniem. Jego stan zdrowia wymagał od niego, by ,,żył na lekach”. Z pomocą kuracji prostym w przygotowaniu napojem udało mu się poprawić stan zdrowia. Lekarze nie mogli uwierzyć w rezultaty kuracji. To naturalne metody leczenia i surowa dieta pomogły mężczyźnie najbardziej. Widzisz zatem, że Ty też masz szansę na nowo cieszyć się pełnią zdrowia. Mężczyzna dowiedział się o tragicznym stanie swojego zdrowia po tym, jak przez długie tygodnie męczyła go suchość gardła.

dieta cukrzycowa (3)

Po rutynowej kontroli lekarza, mężczyzna doznał szoku! Poziom cukru we krwi mężczyzny wynosił 29. W dodatku lekarz zdiagnozował, że jego trzustka kompletnie nie funkcjonuje. W większości przypadków takich jak ten, pacjenci skazani są na dożywotnie przyjmowanie insuliny. Przepisana terapia była dość złożona i choć mężczyzna regularnie zażywał insulinę i uprawiał sporty, jego stan się pogorszył, a pacjent rozwinął w sobie kolejne problemy zdrowotne.

Leki, które przyjmował podniosły poziom triglicerydów do 16, a jego ciśnienie krwi wahało się pomiędzy 150 a 100. W Sylwestra postanowił on rozpocząć nową drogę w swoim życiu. Jego decyzja zszokowała lekarzy. Doktor John Zirdum był gościem programu telewizyjnego ,,The Edge of Science”. Opowiadał o tym, jak od 12 lat jest na diecie opartej wyłącznie o surowe warzywa i owoce, tzw. ,,Raw diet”. Dzięki temu programowi, mężczyzna postanowił zmienić swoje nawyki żywieniowe. Kupił sobie blender i przygotował napój, którego działanie zszokowało lekarzy.

dieta cukrzycowa

Pierwszy tydzień był pełen pokus, ale mężczyzna zdołał im się oprzeć. Wkrótce, krok po kroku odkrywał pozytywne zmiany, a jego poziom cukru spadł do 5 jednostek. Żadne leki nie pomogły mu uzyskać równie zadowalających wyników. Przestał podawać insulinę, ponieważ to co jadł, nie zmieniało jego poziomu cukru. Wróciłby do terapii insulinowej gdyby jego poziom cukru podnosił się, ale tak się nigdy nie zdarzyło, a mężczyzna zaczął nawet tracić na wadze.

dieta cukrzycowa (2)

Schudł ponad 10 kilo w niecały miesiąc i ciągle tracił na wadze. Po 4 miesiącach surowej diety zgubił ponad 20 kilogramów, nie brał insuliny, jego ciśnienie krwi wynosiło 120/70, a triglicerydy spadły do 14. Mężczyzna nie zażywał żadnych tabletek. Był zdrowszy i szczęśliwszy niż kiedykolwiek.

Oto składniki, których użył do przepisu:

Pół litra wody

5 bananów

2 jabłka

2 kiwi

Garść jarmużu

Przygotowanie: Wrzuć składniki do dużej miski i wlej pół litra wody. Pół soku pij rano i popijaj regularnie przez cały dzień. Dodatkowe wskazówki: Jedz dużo świeżych owoców, sałatek owocowych i tuńczyka. Są one bogate w witaminę B12, której potrzebujemy w dużych ilościach. Nie będziesz odczuwał głodu, ponieważ twój mózg będzie pewny, że napełniłeś swój żołądek. Wypróbuj sok i pamiętaj! Efekty zszokowały wszystkich specjalistów. Niebawem poczujesz wielką różnicę.

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura