Co robić z włosami w nosie, jak usunąć włosy z nosa, włosy w nosie po co, maszynka do golenia nosa, maszynka do wycinania włosów w nosie, depilacja włosów w

WYRYWANIE Włosów Z Nosa Może Spowodować Twoją Śmierć Oto Dlaczego

Wraz z pojawieniem się nowych technologii, zabiegów i produktów kosmetycznych ludzie

zaczęli bardziej dbać o swój wygląd. Świetnym przykładem jest usuwanie włosów, który to zabieg ewoluował na tyle, że mamy obecnie do wyboru kilka technik. Czy kiedykolwiek zwracałeś uwagę na krótkie włoski w twoim nosie? Niezależnie od tego czy cię denerwują i ci przeszkadzają musisz wiedzieć, że odgrywają one w twoim życiu ważną rolę.

depilacja włosów w nosie (2)

W dzisiejszym filmiku wyjaśnię Ci dlaczego pozbywanie się tych włosków nie jest zbyt dobrym pomysłem. W naszym nosie występują dwa rodzaje włosów. Te widoczne, nieco dłuższe których chcemy się zazwyczaj pozbyć i inne, wyjątkowo cienkie zwane włóknistymi, które są odpowiedzialne za filtrowanie śluzu i przenoszenie go do tylnej części twojego nosa. Te włosy, które widzisz również filtrują duże cząstki pyłu, które mogłyby być przez nas wciągnięte do układu oddechowego. Jeśli więc usuwasz włosy, nic nie powstrzyma już zarazków i kurzu przed dostaniem się do twojego organizmu, co może powodować różnego rodzaju infekcje.

depilacja włosów w nosie

Innym aspektem tego problemu są żyły zlokalizowane w nosie, które są połączone z żyłami transportującymi krew do naszego mózgu. Jeśli dostaną się do nich zarazki, może spowodować to bardzo poważne problemy takie jak zapalenie opon mózgowych lub ropień mózgu. Z powodu wysokiej podatności na infekcję, właśnie ten obszar naszej twarzy obejmujący twój nos i usta jest znany jako trójkąt niebezpieczeństwa.

Pomimo tego, że infekcje te są dość rzadkie, mogą okazać się dość poważne szczególnie dla osób o słabym układzie odpornościowym. Ponadto, niektóre z grożących nam infekcji mogą doprowadzić do śmierci w zależności od tego jak są poważne, ale nie martw się, rozwiązanie jest proste. Zamiast pozbywać się włosów pęsetą, po prostu je przycinaj, ale pamiętaj żeby zawsze uważać, aby nie zranić wnętrza skóry w twoim nosie.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

 
Projekt Natura