co na bolące ucho, dziecko boli ucho,co na ból ucha bez recepty,zapalenie ucha wewnętrznego,ból ucha u dziecka bez gorączki,zapalenie ucha środkowego objawy,ból ucha u dorosłyc

Dodaj Nieco Vicksu Na Ząbek Czosnku – Genialne Na Ból Ucha

Dodaj nieco Vicksu na ząbek czosnku! Będziesz żałował, że dotąd nie znałeś tej metody!

Vicks to powszechnie uznana i już od bardzo dawna stosowana maść na złagodzenie kaszlu i innych symptomów zwykłego przeziębienia. Na pewno wielu z nas pamięta jak nasze matki i babcie używały tej maści w celu przyniesienia nam ulgi podczas infekcji i przeziębień.

Dzisiaj znamy jednak wiele innych popularnych sposobów zastosowania tej niezwykłej maści. Jak się okazuje możemy zastosować Vicksa w wielu przypadkach, nie tylko przy chorobach klatki piersiowej. Ulga w bólu ucha: Posmaruj Vixem watkę i włóż ją do bolącego ucha. Natychmiast zauważysz efekty. Możesz również przez 10 sekund podgrzać w mikrofali czosnek, nałożyć Vicks na jedną część ząbku i włożyć go do ucha. Pokażę Ci 10 sposobów użycia Vicksu. Oto one:

1. Leczy stopę sportowca Jeśli naprawdę chcesz wyleczyć stopę atlety, nakładaj na nią Vicks dwa razy dziennie:

2. Łagodzi wypryski Pewnie jeszcze o tym nie wiesz, ale Vicks pomoże Ci oczyścić skórę. Kilka razy dziennie nakładaj Vicks na wypryski. To je wysuszy i załagodzi zainfekowane obszary.

3. Odstrasza komary Jeśli chcesz wyeliminować komary, nałóż Vicks na ubrania i skórę.

4. Koi zatokowe bóle głowy Jeśli cierpisz na zatokowe bóle głowy, od razu użyj tego triku.

co na bolące ucho 1

Nałóż odrobinę Vicksu pod nos i głęboko wdychaj. Mentol zawarty w maści ukoi twój ból.

5. Pozbądź się siniaków Mieszanka soli i Vicksu VapoRub pomoże Ci się szybko pozbyć siniaków. Dodaj do Vicksa trochę soli i nałóż to na krwiak.

6. Rozluźnia bóle mięśni Wmasuj Vicks w obolałe mięśnie, a następnie okryj je gorącym, ale suchym ręcznikiem.

co na bolące ucho

Podnieś bolesną kończynę lub połóż się, aż ból ustąpi. Powtórz to trzy razy dziennie.

7. Nawilża skórę Vicks VapoRub pomoże Ci jeśli masz suchą skórę. By zauważyć pozytywne rezultaty wystarczy wetrzeć Vicks VapoRub w skórę.

8. Zmniejsza rozstępy Vicks może znacznie zmniejszyć widoczność rozstępów. Nakładaj maść regularnie, a po dwóch tygodniach powinieneś zauważyć pozytywne rezultaty.

9. Popękane pięty Wetrzyj Vicks na noc w nogi i pięty po czym nałóż skarpety. Spłucz rano ciepłą wodą. Do usunięcia zmiękczonej skóry użyj pumeksu. Jeśli chcesz, aby Twoje stopy były zdrowe i gładkie, powtarzaj to codziennie.

10. Łagodzi symptomy kaszlu i zatorów. Aby to zrobić, nałóż Vicksa na okolice gardła i klatki piersiowej. Pamiętaj, że ten mentolowy produkt nie powinien być stosowany u dzieci w wieku poniżej trzech lat. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z oddychaniem lub jest zbyt roztargnione, lepiej go nie używać.

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura