6 minut, które zmienią Twoje życie.

co można zrobić z bananów, banan wartosci odzywcze,banan składniki odżywcze,skórka z banana na twarz,banan potas,owoc banan,skórka banana na wybielanie zębów,banany właściwości

Jak Się Tego Dowiesz Już nigdy NIE Wyrzucisz Skórki Od Banana

Kiedy wyrzucasz skórkę od banana nie zdajesz sobie nawet sprawy, że wraz z nią pozbywasz się niezliczonej ilości składników odżywczych.

Jednym z najlepszych jej zastosowań jest kuracja wyprysków, brodawek, ugryzień insektów i zapobieganie zmarszczkom. Banany są bogate w witaminy B12, B6, potas i magnez. Doskonale nawilżają i oczyszczają skórę. Dziś pokażę wam kilka przepisów zawierających skórki od bananów, które pomogą pozbyć ci się problemów skórnych. Pomaga pozbyć się brodawek. Ukrój kawałek skórki od banana, który zakryje twoją brodawkę i przyklej ją do niej plastrem lub taśmą.

Zostaw na noc i powtarzaj czynność aż do momentu kiedy brodawka zniknie. Redukuje zmarszczki i wypryski. Natrzyj skórę wewnętrzną stroną skórki od banana, zostaw na 30 minut i przemyj twarz wodą. Tego sposobu możesz używać codziennie lub kiedy tylko chcesz. Innym świetnym przepisem na maseczkę doskonałą dla twojej skóry polega na tym, żeby rozetrzeć banana, a następnie zmiksować go z jedną łyżeczką miodu. Poczekaj aż banan stanie się brązowy i nałóż pastę na skórę zwracając szczególną uwagę, by znalazła się w okolicach oczu.

Tak jak w poprzednim przypadku zostaw ją na 30 minut i przemyj twarz wodą. Powinieneś powtarzać procedurę co najmniej 3 razy w tygodniu, a twoje wypryski i zmarszczki szybko staną się mniej widoczne. To zapobiegnie również pojawianiu się wyprysków w przyszłości. Łagodzi ukąszenia owadów. Jeśli ugryzł cię insekt, na miejsce w którym pojawił się bąbel lub zaczerwienienie natychmiast nałóż skórkę od banana. To powinno przynieść natychmiastową ulgę bólu i swędzenia. Redukuje zaczerwienienie i podrażnioną skórę. Skórka od banana ma moc redukowania zaczerwienień i swędzenia. Silnie nawilża skórę i zapobiega pojawianiu się blizn. Wystarczy tylko wetrzeć skórkę na problematyczne miejsca i czekać na szybką ulgę.

photo by: 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0Add your comment

Your email address will not be published.