jak obniżyć poziom cholesterolu, cholesterol całkowity, jak obniżyć cholesterol ldl, wysoki cholesterol co jeść, jak obnizyc cholesterol, wysoki cholesterol objawy,

Ten Napój Odblokuje Tętnice i Chroni Przed Chorobami Serca

Jak szybko odblokować tętnice? Co jeść aby obniżyć cholesterol? Ten napój odblokuje arterie I ochroni Cię przed chorobami serca! Rocznie w Polsce na zawał serca umiera blisko 200 000 osób.

co jeść aby obniżyć cholesterol (3)

Nadciśnienie rozszerza ścianki tętnicze i naczynia krwionośne oraz podnosi poziom cholesterolu. Głównym powodem występowania chorób serca jest wysoki poziom cholesterolu. Tworzy się on w wyniku gromadzenia tłuszczu z pożywienia na wyściółce naczyń krwionośnych.

Te właśnie złogi tłuszczu powodują powstawanie torbieli i kaszaków. Również te same złogi powodują zapalenia w ściankach naczyń krwionośnych. Znamy kilka sposobów kontrolowania naszego poziomu cholesterolu. Pierwszym z nich jest spożywanie pokarmów o niskiej zawartości tłuszczu, bogatych w błonnik i przeciwutleniacze. Rodzynki są przykładem produktu o niskiej zawartości tłuszczu, bogatego w przeciwutleniacze, który nie tylko chroni naczynia krwionośne, ale też zmniejsza i zapobiega gromadzenie się złego cholesterolu w organizmie.

co jeść aby obniżyć cholesterol

Dziś zaprezentujemy wam niesamowity przepis na napój, którego regularne spożywanie zapobiega chorobom serca i odblokowuje tętnice.

Oto składniki:

2 łyżeczki miodu

1 litr oczyszczonej wody

co jeść aby obniżyć cholesterol (2)

4 łyżeczki zielonej herbaty

Kubek umytych i oczyszczonych rodzynek

2 łyżeczki startego imbiru Instrukcje:

1. Umieść wodę I rodzynki w garnku po czym gotuj na małym ogniu przez 10 minut

2. Zdejmij garnek z ognia, a następnie dodaj imbir, miód i zieloną herbatę

3. Owiń garnek wełnianą pokrywą i wypij napój przez noc.

Rano odcedź mieszaninę i spożywaj po 150-200 ml dziennie przed posiłkami. Rodzynki są bogate nie tylko w przeciwutleniacze, ale też potas oraz nierozpuszczalne I rozpuszczalne błonniki, które mają niezwykle korzystne działanie na serce. Błonnik obniża poziom cholesterolu i wspomaga wydalanie żółci z organizmu.

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura