ból wątroby objawy,choroby wątroby objawy,objawy chorej trzustki,wątroba objawy,ból wątroby,zapalenie wątroby,chora wątroba objawy,wątroba,stłuszczenie wątroby,marskość wątroby

Jak Oczyścić Nerki i Wątrobę? To Od Nich Zależy Twoje Dobre Zdrowie

Napoje detoksykujące stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Dzieje się tak głównie dlatego, ponieważ pomagają nam stracić na wadze i oczyścić organizm.

Są również bogate w składniki odżywcze, które pomagają lepiej funkcjonować narządom takim jak jelita lub wątroba. Co więcej napoje detoksykujące mają właściwości przeciwutleniające i są bogate w błonnik, wzmacniają twój układ odpornościowy i pomagają w prawidłowym wypróżnianiu się.

ból wątroby objawy (3)

Dzisiaj opowiem Ci o świetnym przepisie, który pomoże Ci w detoksykacji organizmu, a to przyniesie wiele korzyści dla twoich nerek i wątroby.Te dwa narządy są kluczowe dla naszego metabolizmu. Niestety to właśnie one cierpią najbardziej z powodu naszych złych nawyków żywieniowych. W tradycyjnej medycynie chińskiej wątroba jest uważana za najważniejszy kobiecy organ, ponieważ to właśnie ona odpowiada za cały żeński układ rozrodczy, zmiany w cyklu menstruacyjnym, pojawianie się torbieli na jajnikach, macicy, włókniaków, regulowaniu wydzieliny, spadki libido i impotencję.

Co według mnie najciekawsze to fakt, że to wątroba odgrywa w naszym organizmie najważniejszą rolę w równoważeniu naszych emocji. Z kolei nerki, według medycyny chińskiej są narządami związanymi z siłą i męskim wigorem. Kiedy nasze nerki nie działają prawidłowo, powodują problemy ze spadkiem libido i impotencją.

ból wątroby objawy (2)

Żeby tego było mało, nasze nerki są odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego poziomu elektrolitów, ciśnienia krwi i płynów ustrojowych oraz sprawują kontrolę nad funkcjami innych części naszego organizmu.

Przepis, który teraz wam przedstawię, skutecznie oczyści twoje nerki i wątrobę.

ból wątroby objawy

Zobacz jakie to proste:

Składniki:

1 łyżka oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia

1 łyżka świeżo wyciśniętego soku z cytryny

Pół łyżki startego imbiru

Pół łyżki zmielonego czosnku

Instrukcje:

Zmieszaj wszystkie składniki i natychmiast wypij. Nie musisz dodawać wody do tego przepisu, ponieważ sok z cytryny i oliwa z oliwek skutecznie pomogą Ci zmieszać ze sobą wszystkie potrzebne do mikstury składniki. Jeśli jednak uznasz, że łatwiej będzie Ci ją wypić, możesz dodać łyżkę wody. Pij to przez trzy noce z rzędu tuż przed pójściem do łóżka.

Możesz obejrzeć w formie filmu – Youtube

Odwiedź nasz kanał na YouTubeProjekt Natura

Projekt Natura